Novinky!

Naši drazí..

Není tu sice takový obrat návštěvnosti, ale asi by bylo slušné napsat nejnovější zprávy z života, resp. neživota Kompromisu :) V sobotu jsme si velmi příjemně, leč naposled, zahráli v této sestavě na prkýnkách sálu dačické ZUŠky, kde jsme oznámili odchod bubeníka Vojty. Tím pádem se na nějakou dobu ukončuje naše nepříliš dlouhé veřejné působení závisící na sehrání se s novým bubeníkem, usídlení v nové zkušebně a stabilizaci celé kapely.

Ti z Vás, kteří nás máte rádi, rádi nás posloucháte a bavíme Vás, nezoufejte, na nějakou dobu se prostě zavřeme do zkušebny a budeme makat na tom, abychom z ní vylezli noví a ještě lepší! :)

Děkujeme za podporu a těšíme se na budoucí společné akce!Rockový maraton!

Přijďte si vychutnat rockovou muziku na Rockový maraton i s kapelou Kompromis! Další info na plakátu zde.Koncert ve Velké Lhotě

Rádi bychom Vás pozvali na naše další vystoupení, které proběhne 9. dubna 2011 ve Velké Lhotě spolu s kapelami A dicktone a Cavalleros.Po zábavě v Němčicích

Máme za sebou poslední zábavu v roce 2010 a naše krásná zpěvačka si pro Vás připravila její krátké shrnutí, které je k vidění zde, fotky z akce pak najdete zde.


A v neposlední řadě Vám všichni, kteří se jakkýmkoliv způsobem podílejí na chodu kapely i webu, přejí Šťastný nový rok 2011!Přijďte do Němčic!

Rádi bychom Vás pozvali na příští zábavu 25. prosince do Dolních Němčic. Přijďte si užít vánočních svátků a čtyř druhů výborného piva Bernard za vstupné pouhých 50,- Kč. Plakát ke shlédnutí zde.Fotky z Nové Říše!

Fotky ze zábavy v Nové Říši (11.12.) můžete shlédnout zde.!Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Příště
9.12. - Mrákotín
Kontakt
an image
Kompromis
Email: kompromis-rock@seznam.cz
Webmaster
Email: zdenek.leitkep [at] gmail.com
ICQ: 190 397 963

Počet návštěv:


Chystáte akci?
Chcete ji nazvučit?
My se o to postaráme!
Live stage